Powiat Gniezno - miejsce godne inwestycji
Powrót

Media Lokalne Karol SoberskiMedia Lokalne Karol Soberski

Przedmiotem działania firmy, funkcjonującej od 4 stycznia 2008r., jest wydawanie Powiatowego Portalu Informacyjnego www.informacjelokalne.pl. Jest to gazeta codzienna, która przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę informuje o najważniejszych wydarzeniach z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego. Portal dostarcza wiadomości z zakresu wydarzeń politycznych, społecznych, gospodarczych, kulturalnych, kryminalnych i sportowych. Nie brakuje też reportaży, felietonów czy konkursów. Jest więc portalem, który zapewnia szerokie spektrum informacji dotyczących spraw bieżących, a także oferuje różnorodne usługi reklamowe. Przez blisko półtora roku funkcjonowania portal zyskał wierną rzeszę czytelników.


Adres:
ul. Tumska 14/3
62-200 Gniezno
Telefon: 0-507-870-870
WWW: www.informacjelokalne.pl
e-mail: soberski@post.pl, redakcja@informacjelokalne.pl


Źródło: Gala Orłów 15.V.2009

Zapisz film na dysk
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie