Powiat Gniezno - miejsce godne inwestycji
Powrót

Konstruktor sp. z.o.o.Konstruktor sp. z.o.o.

Market „Konstruktor” jest firmą rodzinną, działającą jako akcjonariusz Polskich Składów Budowlanych. Został otwarty w październiku 2005r. Przedmiotem działania firmy jest handel materiałami budowlanymi i artykułami wyposażenia wnętrz. Jego powierzchnia handlowa to 4,5 tys. m2, a dostępny asortyment to ok. 50 tys. produktów. Firma przywiązuje uwagę do jakości oferowanych wyrobów i dokłada wszelkich starań by zapewnić fachową obsługę. Sklep posiada dogodny parking oraz jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Firma angażuje się w akcje charytatywne, dla klientów organizuje festyny podczas których można zasięgnąć porad z zakresu budownictwa, a dla pracowników, w celu zbudowania zespołu, imprezy integracyjne.


Adres:
ul. Roosevelta 118
62-200 Gniezno
Telefon: (0-61) 426-22-77
WWW: www.konstruktor.gniezno.pl
e-mail: epniewska.konstruktor@wp.pl

Źródło: Gala Orłów 15.V.2009

 

Zapisz film na dysk
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie