Powiat Gniezno - miejsce godne inwestycji
Powrót

P.H.U.P Poldrób sp. z.o.o.P.H.U.P Poldrób sp. z.o.o.

Firma Poldrób działa na rynku handlu hurtowego od 1998 roku. Początek działalności opierał się na sprzedaży drobiu oraz wędlin. Jest dynamiczną, ciągle rozwijającą się firmą, która poszerza asortyment oferowanych produktów. Na dzień dzisiejszy jest to około 10 tysięcy pozycji artykułów spożywczych. W odpowiedzi na wymagania rynku oraz zapotrzebowanie odbiorców zakupiła nowe powierzchnie magazynowe zlokalizowane w Gnieźnie przy ul. Żnińskiej, które aktualnie rozbudowuje. W marcu bieżącego roku poprzez akwizycję firma przejęła hurtownię artykułów papierniczych Biurex oferując klientom około 3 tysiące pozycji. Duży nacisk kładzie na działalność marketingową. W kwietniu 2008 roku spółka była współorganizatorem I Targów Spożywczych w Gnieźnie.


Adres:
ul. Żnińska 2
62-200 Gniezno
Telefon: (0-61) 428-62-02
WWW: www.poldrob.pl
e-mail: biuro@poldrob.pl

Źródło: Gala Orłów 15.V.2009

 

Zapisz film na dysk
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie