Powiat Gniezno - miejsce godne inwestycji
Powrót

Bosch Service CzerniakBosch Service Czerniak

Bosch Service to firma rodzinna, która funkcjonuje na rynku od 1989r. Przedmiotem działalności jest sprzedaż części i akcesoriów samochodowych oraz naprawa elektryki i elektromechaniki pojazdów samochodowych. W 1998r. firma przekształciła się autoryzowany serwis Bosch. Obecnie działalność prowadzona jest w nowym obiekcie, przy ulicy Fabrycznej, co pozwoliło zwiększyć liczbę zatrudnionych pracowników do 17 osób. Od niedawna firma realizuje również zlecenia z zakresu mechaniki pojazdów.


Adres:
ul. Fabryczna 5B
62-200 Gniezno
Telefon: (0-61) 425-83-02
WWW: www.czerniakfilia.bosch-service.pl
e-mail: czerniak@bosch-service.pl

Źródło: Gala Orłów 15.V.2009

 

Zapisz film na dysk
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie