Bezpłatne szkolenia z zakresu PROGRAMOWANIA STEROWNIKÓW LOGICZNYCH (PLC)

2013-12-06

Fundacja inicjowania rozwoju społecznego wraz z firmą Perfekta są realizatorami projektu „Obsługa sterowników PLC”. Rekrutacja do powyższego projektu rozpoczęła się 2 listopada br.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny dzięki współfinansowaniu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do pracownic i pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w wielkopolskich przedsiębiorstwach:

Projekt przewiduje BEZPŁATNE szkolenia dla 74 pracownic i pracowników z zakresu:

Bezpłatne szkolenia z zakresu programowania sterowników logicznych (PLC) realizowane będą sukcesywnie w okresie od listopada 2013 do października 2014 roku.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Beneficjentem projektu mogą zostać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa (MMŚP), które:

Więcej szczegółowych informacji na stronie internetowej www.szkoleniaplc.pl

Pomoc w przygotowaniu dokumentów zgłoszeniowych:
ul. Trąmpczyńskiego 4
61 – 414 Poznań
e-mail: g.bednarek@firs.org.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego