Energia z EasySolar od 0,17 zł/kWh - Ruszył Program Prometeusz

2014-06-18

Ruszył program "Prometeusz: 200 firm z systemem fotowoltaicznym EasySolar do końca roku 2014". Program jest współfinansowany ze środków UE oraz EBI (Europejskiego Banku Inwestycyjnego).

W ramach programu, firmy maja szanse na zainstalowanie systemu EasySolar z wykorzystaniem środków preferencyjnych, dzięki czemu cena energii z systemu, jaką mogą osiągnąć firmy wynosi ok. 17 groszy/kWh. Co ważne, firmy unikają dodatkowej opłaty przesyłowej. Całkowity koszt produkcji czystej energii we własnym źródle stanowi zatem ok. 17 groszy.

System EasySolar to system fotowoltaiczny, produkuje on czystą energię elektryczną z promieniowania słonecznego. Instalacja zintegrowana jest z siecią elektroenergetyczną, dlatego nie ma potrzeby instalowania dodatkowych akumulatorów. System całkowicie pokrywa podstawę zapotrzebowania energetycznego obiektu, zmniejszając rachunki za energię elektryczną.

Parametry przykładowego system EasySolar:

Program Prometeusz składa się z trzech etapów.

1. Przygotowanie do inwestycji< >szkolenie,audyt,przygotowanie koncepcji projektowych,opracowanie biznes planu,przygotowanie dokumentacji technicznej
  2. Pozyskanie finansowania oraz realizacja inwestycji

Etap 2 jest współfinansowany ze środków EBI

3. Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród EasyEco 2014

Przystąp dzisiaj do etapu 1.

Miejsca ograniczone! Maksymalna liczba firm kwalifikujących się do projektu to 200 z obszaru całej Polski.

Planowany termin zakończenia naboru 30 lipiec 2014 b.r.

Kontakt:
info@easysolar.pl