Misja gospodarcza do Kazachstanu

2015-01-14

Silesia Izba Handlowa SCC rozpoczyna nabór uczestników na misję gospodarczą do Kazachstanu. Misja odbędzie się w dniach 1 – 8 marca 2015 roku. Podczas wyjazdu do Kazachstanu odbędą się spotkania biznesowe B2B (Business to Business) z firmami kazachskimi w Ałmacie, Karagandzie i Astanie.

Istnieje możliwość uzyskania – w ramach pomocy de minimis - refundacji do 50% kosztów kwalifikowanych, związanych z udziałem w misji. Tym samym realna kwota do uzyskania tytułem refundacji oscyluje w okolicach 35 - 45% kosztów udziału w misji.
Zgłoszonym uczestnikom misji pilotujemy procedurę pozyskiwania refundacji od etapu wypełniania wniosku do chwili rozliczenia projektu.
Dla każdej polskiej firmy, uczestnika misji do Kazachstanu, zapraszamy odpowiednich partnerów na podstawie wskazań zawartych w materiałach zgłoszeniowych.

Termin zamknięcia naboru na misję do Kazachstanu: 23 stycznia 2015.

PROGRAM RAMOWY:

Dzień pierwszy: 1 marca 2015 - niedziela:

Dzień drugi: 2 marca - poniedziałek:

Dzień trzeci: 3 marca 2015 - wtorek:

Dzień czwarty: 4 marca 2015 - środa:

Dzień piąty: 5 marca 2015 - czwartek:

Dzień szósty: 6 marca 2015 - piątek:

Dzień siódmy: 7 marca 2015 - sobota:

Dzień ósmy: 8 marca 2015 - niedziela:

Więcej informacji, w tym również koszty uczestnictwa, znajdziecie Państwo na stronie organizatora
SCC Silesia Chamber of Commerce PL
53-015 Wrocław, ul. Karkonoska 8 - Budynek Telewizji Wrocław