Powrót

Polsko-Kanadyjskie Forum Gospodarcze
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, pod przewodnictwem Wicemarszałka Leszka Wojtasiaka, przy współpracy z kanadyjskimi partnerami z Bois-Francs (LDC) Economic Development Corporation jest organizatorem Polsko-Kanadyjskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie się w dniach 22-29 listopada 2009 roku.

W Forum obok przedstawicieli wielkopolskich i kanadyjskich przedsiębiorstw, uczestniczyć będą przedstawiciele władz prowincji Quebec, przedstawiciele UMWW oraz władz regionalnych.

Celem organizowanego Forum jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i kanadyjskimi. W tym celu forma zorganizowanych spotkań przyjmie, dość nowoczesną i rzadko spotykaną w Polsce formę typu speed-dating (rozmowa jednego kanadyjskiego przedsiębiorcy z rotacyjnie podejmowanymi przedsiębiorcami polskimi reprezentującymi podobną branżę).

Forum obejmie szereg spotkań ( w Poznaniu, Pile, Wrześni, Lesznie) pomiędzy przedstawicielami firm kanadyjskich i wielkopolskich następujących branż:

  • Recykling i ochrona środowiska
  • Przetwórstwo rolno-spożywcze,
  • Przemysł drzewny,
  • Produkcja specjalistycznego sprzętu transportowego,
  • Produkcja maszyn i wyposażenia,
Nie wykluczając jednak innych branż, których przedstawiciele byliby zainteresowani współpracą z firmami kanadyjskimi.

Firmy oraz instytucje, które byłyby zainteresowane uczestnictwem w Polsko-Kanadyjskim Forum Gospodarczym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail magdalena.rozmiarek@umww.pl, jakub.szymarek@umww.pl bądź o kontakt z Departamentem Gospodarki UMWW.

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć na stronach Urzędu Marszałkowskiego www.umww.pl.

Źródło:
Urząd Marszałkowski Województwa WielkopolskiegoZałącznik do pobrania:

25 Sierpień 2009
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie