Powrót

Certyfikat „Wielkopolska Jakość”
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Auto- Szałek Serwis Gniezno, której właścicielem jest Pan Jerzy Szałek, została wyróżniona certyfikatem „Wielkopolska Jakość”.

Nagroda ta przyznawana jest przez Wielkopolski Instytut Jakości w Poznaniu już od kilkunastu lat i stanowi ogromne wyróżnienie dla firm, które ją otrzymały. Dodatkowo, laureaci zostają wpisani w Europejski System Wyróżnień i Nagród Jakości pod patronatem Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM), dzięki czemu łatwiej jest im konkurować na rynkach europejskich.

W procesie oceny, realizowanym w czerwcu i lipcu 2009 roku firma Auto- Szałek Serwis spełniła wymagania kryteriów Modelu EFMQ i uzyskała certyfikat Laureata Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością oraz prawo do posługiwania się znakiem „Wielkopolska Jakość” do dnia 26.08.2011.

Serdecznie gratulujemy laureatowi i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej o certyfikacie na stronie: Wielkopolska Jakość

16 Listopad 2009
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie