Powrót

Spotkania kooperacyjne z niemieckimi firmami
W dniach 19-21.01.2010 korzystając ze wsparcia Federalnego Ministerstwa Gospodarki Republiki Federalnej Niemiec oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, organizowany jest wyjazd studyjny niemieckich firm z branży budowlanej na targi BUDMA 2010 w Poznaniu.

Przy okazji wizyty naszych gości z Niemiec, planowane jest zorganizowanie spotkań kooperacyjnych dla polskich firm zainteresowanych współpracą z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Z jednej strony zainteresowanie naszym rynkiem ze strony firm zagranicznych spowodowane jest dobrą sytuacją w branży budowlanej i gospodarce polskiej w ogóle w porównaniu do innych państw Unii Europejskiej.

Z drugiej strony, biorąc pod uwagę obecny kurs wymiany EUR do PLN, polskie firmy mogą zaoferować dobra jakość za dobrą cenę, co stwarza korzystne warunki współpracy dla obu stron. Dodatkowo, nawiązanie bezpośredniej współpracy z partnerami z Niemiec stwarza polskim firmom możliwość bezpośredniego dostępu do wypracowanych wcześniej przez naszych kolegów z Zachodu technologii i rozwiązań organizacyjnych, które możemy zaimplementować szybko u nas w Kraju.

Przy okazji spotkań, jest w planie zorganizowanie seminarium dla uczestników oraz niemieckojęzycznych gości, gdzie będzie przedstawiona obecna sytuacja w branży budowlanej w Polsce i jej perspektywy na najbliższe lata, oraz aspekty organizacyjno-prawne współpracy pomiędzy firmami z Polski i innych państw UE.

Biorąc pod uwagę czas do rozpoczęcia imprezy – zgłoszenia do udziału w spotkaniach chcielibyśmy przyjąć do 15.01.2009, chcielibyśmy z tą informacją dotrzeć do wszystkich zainteresowanych w jak najkrótszym czasie, dlatego bylibyśmy wdzięczni za pomoc w tym zakresie.

Inne informacje dotyczące imprezy oraz formularz zgłoszeniowy, znajdziecie Państwo w załącznikach oraz na stronie www.komfortconsulting.eu

Bliższych informacje można uzyskać bezpośrednio w firmie:

KOMFORT CONSULTING
www.komfortconsulting.eu<
E-mail: biuro@komfortconsulting.eu
Tel: +48 69 156 57 56
Tel/Fax: +48 22 854 10 27

oraz

EXPAND INTERNATIONAL
www.expand-int.com
E-mail: c.friedrich@expand-int.com
Tel + 49 (0) 341 266 96 30
Fax + 49 (0) 322 2119 90 48


Komfort Consulting B2B
ul. Elegancka 35
PL 02-835 Warszawa
Fax. 0048/22/8541027
Mobile: 0048/691/565756
E-mail: biuro@komfortconsulting.eu
www.komfortconsulting.de

Załączniki:


04 Styczeń 2010
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie