Powrót

15. Międzynarodowe Forum Przedsiębiorców
Convention Bureau - Wrocław we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Forum Futurallia 2010, w dniach 28 - 30 kwietnia 2010 roku do Francji, Poitiers - Futuroscope.

Forum Futurallia dzięki unikalnej formule spotkań face-to-face już po raz 15 przyciągnie ponad 800 przedsiębiorców z różnych zakątków świata. Możliwość indywidualnego wyboru spotkań, wpis do katalogu internetowego oraz drukowanego, jak również roczny dostęp do bazy przedsiębiorców przybyłych na FUTURALLIA, przyniesie wymierne korzyści uczestnikom wydarzenia. Podczas trwania Forum przedsiębiorcy odbędą od 12 do 15 indywidualnych półgodzinnych rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi z całego świata. Jak pokazały poprzednie odsłony Forum FUTURALLIA, formuła ta jest niezwykle efektywna i pozwala zarówno poznać potencjalnych partnerów biznesowych, jak również zorientować się w bieżących trendach na międzynarodowych rynkach.

Forum Futurallia jest dedykowane Małym i Średnim Przedsiębiorstwom działającym w dowolnej branży.
Dla firm z województwa dolnośląskiego przewidziano dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej.

W załączniku zaprezentowano plan forum oraz cennik pakietów oferowanych przez organizatorów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: www.convention.wroclaw.pl oraz www.futurallia.com

Z wyrazami szacunku,

Convention Bureau - Wrocław
Convention Bureau-Wrocław
Ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław
Tel.: +48 71 347 51 87
Fax: +48 71 347 51 85
mail: info@convention.wroclaw.pl
www.convention.wroclaw.pl


Załącznik:02 Marzec 2010
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie