Powrót

Misja gospodarcza wielkopolskich przedsiębiorstw do Brazylii

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem misji gospodarczej wielkopolskich przedsiębiorstw do Brazylii, która odbędzie się w dniach 10-17 września 2010r.

Misja organizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

Celem Misji jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i brazylijskimi, zapoznanie się z charakterystyką prowadzenia działalności biznesowej w Brazylii oraz udział w targach Equipotel 2010 w Sao Paulo, 13-16 września 2010 r.

Do udziału w misji zapraszamy firmy z Województwa Wielkopolskiego, w szczególności z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). Zaproszenie dedykowane jest dla przedsiębiorców z branż, które reprezentowane będą podczas targów Equipotel 2010, tj.: żywność i napoje, pojazdy użytkowe, wyposażenie wnętrz, ręczniki, pościele, tkaniny do obić, dekoracje, meble, oświetlenie, farby, sztuka, rękodzielnictwo, produkty do higieny i utrzymywania czystości, wyposażenie hoteli, materiały budowlane, wyposażenie kuchni, usługi gastronomiczne i pralnie, systemy chłodnicze, technologie informacyjne, telefoniczne i telekomunikacyjne, sprzęty elektroniczne, w tym audio i video, zabezpieczenia, systemy zabezpieczeń, uniformy.

Szczegółowe informacje o Targach Equipotel w załączniku.

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: magdalena.rozmiarek@umww.pl do dnia 1 lipca 2010 r., do godz. 15.00.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: pani Magdalena Walerczak, tel.: 61 65 80 735 i pani Magdalena Rozmiarek, tel.: 61 65 80 710.


Link do strony z załącznikami: www.wrpo.wielkopolskie.pl

01 Czerwiec 2010
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie