Powrót

Misja Gospodarcza Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii


Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem Misji Gospodarczej do Indii, która odbędzie się w dniach 6-12 lutego 2011 roku.

Misja organizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

Celem Misji jest promocja regionalnej gospodarki oraz umożliwienie wielkopolskim przedsiębiorcom nawiązania bezpośredniego kontaktu i przeprowadzenia pierwszych rozmów z indyjskimi kontrahentami. Dodatkowo w ramach misji zapewniony jest udział w międzynarodowej konferencji NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade”, która odbędzie się w dniach 8-10 lutego 2011 r. w Mumbaju (dodatkowe informacje na temat konferencji w załączeniu).

Do udziału w misji zapraszamy wielkopolskie przedsiębiorstwa z branży IT i branż pokrewnych.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: agnieszk.lacka@umww.pl lub magdalena.muszynska@umww.pl, do dnia 17 grudnia 2010 r., do godz. 15.00.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu: pani Agnieszka Łącka, tel.: 61 65 80 730 i pani Magdalena Muszyńska, tel.: 61 65 80 710.

Data publikacji:
29.11.2010 r.
Departament Gospodarki
Urząd Marszałkowski
Województwa Wielkopolskiego


Link do strony: www.wrpo.wielkopolskie.pl

30 Listopad 2010
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie