Powrót

Voucher wiedzy


Mając na uwadze rozwój gospodarczy naszego regionu i aktywne wspieranie wielkopolskiego biznesu zachęcamy wielkopolskich przedsiębiorców do udziału w ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego otwartym konkursie „Voucher Wiedzy”.

Konkurs przewiduje dofinansowanie badań w ramach projektu „Implementacja europejskiego systemu vouchera wiedzy” współfinansowanego ze środków 7. Programu Ramowego.

O wsparcie w ramach konkursu „Voucher Wiedzy” w wysokości do 17.500 PLN mogą ubiegać się mikro, mali i średni przedsiębiorcy posiadający swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego. Termin składania wniosków mija 31 maja 2011 r. Wsparcie w ramach konkursu ma charakter refinansowania poniesionych kosztów.
Voucher Wiedzy może być wykorzystany w szczególności dla:

 

  1. rozwoju nowego produktu, usługi, procesu,
  2. rozwoju nowego modelu biznesowego,
  3. nowych sposobów świadczenia usług,
  4. audytu innowacji/ technologicznego.

Lista proponowanych instytucji naukowych dostępna jest na stronie internetowej projektu www.kvoucher.eu
Wszystkie niezbędne dokumenty, w tym regulamin pilotażowego konkursu „Voucher Wiedzy” znaleźć można na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (www.umww.pl).
Dodatkowe informacje dostępne w Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. lub Departamencie Gospodarki pod numerem telefonu 61 65 80 700.

Liczymy, że Voucher Wiedzy okaże się skutecznym i przydatnym narzędziem służącym podnoszeniu innowacyjności wielkopolskich firm poprzez transfer wiedzy i technologii wykraczający poza granice naszego województwa.

28 Marzec 2011
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie