Powrót

Zaproszenie do udziału w targach w Brnie


Targi Brneńskie to największy ośrodek wystawienniczy w Republice Czeskiej, jeden z największych w Europie: 205.000  metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnych, 16 pawilonów, hotele, restauracje, parkingi i pozostała infrastruktura targowa do dyspozycji gości targowych.


Historia Targów Brneńskich rozpoczęła się w roku 1928 oddaniem do użytku pawilonu A, natomiast najnowocześniejszy pawilon P otworzył swoje podwoje w roku 2009. Targi Brneńskie to bez wątpienia jedno z ważniejszych miejsc na gospodarczej mapie Europy.

W latach 2012-2013 w Centrum Wystawienniczym w Bnie odbędzie się wiele imprez o zróżnicowanej tematyce i przeznaczonych dla szerokiego grona odbiorców. Obejmują one m. in. takie grupy tematyczne jak:

  • budownictwo i ekologia, sektor komunalny
  • moda, obuwie i wyroby skórzane,
  • turystyka, sport, wypoczynek,
  • obróbka drewna i przemysł meblarski,
  • przemysł samochodowy, transport i logistyka,
  • przemysł spożywczy.

Spośród najbliższych imprez można wymienić: Międzynarodowe Targi Regionów Turystycznych „REGIONTOUR 2012” (12-15.01.2012r.), Międzynarodowe Targi Spożywcze „SALIMA 2012” (28.02-02.03.2012r.) czy Międzynarodowe Targi Budowlane IBF 2012 (24-28.04.2012r.).

Wsparcie w zakresie organizacji stoiska oraz innych usług związanych z udziałem w targach można uzyskać od Agencji Promocji Eksportu Przedstawicielstwa Veletrhy Brno, a. s. w Polsce. To największy organizator imprez targowych w Republice Czeskiej, który już od ponad 20 lat świadczy usługi w zakresie organizacji wystąpień firm na międzynarodowych targach i wystawach oraz wspiera promocję polskich produktów na rynkach eksportowych.

Więcej informacji, w tym kalendarz targów 2012-2013, jest dostępny na stronie:
www.targi.brno.pl

18 Listopad 2011
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie