Powrót

Międzynarodowe targi w Hongkongu


Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość udziału w międzynarodowych targach w Hongkongu. Organizator targów Rada Rozwoju Handlu Hongkongu zapewnia udział wystawców z różnych sektorów: oświetlenie, elektronika, informatyka, artykuły do domu, tekstylia domowe, upominki & gadżety, druk i opakowania, sprzęt medyczny .UWAGA- możliwość uzyskania dofinansowania


Informujemy, iż istnieje możliwość uzyskania dofinansowania hotelu w wysokości do 2100HKD (ok.270 USD). Wysokość dofinansowania uzależniona jest od ilości dni spędzonych na targach: 1 dzień na targach -900 HKD, 2 dni- 1500 HKD, 3 dni - 2100 HKD.

W celu skorzystania z dofinansowania należy przesłać do warszawskiego biura HKTDC wypełniony Formularz Zgłoszeniowy i przesłać go na adres : warsaw.consultant@hktdc.org lub fax: (22) 830 0711.

Na podstawie wysłanego formularza założona zostanie rezerwacja hotelu. Warunkiem otrzymania dofinansowania jest odwiedzenie targów przez odpowiednią ilość dni i podstemplowanie otrzymanego vouchera hotelowego. Osoby wyjeżdżające na targi otrzymają również bezpłatne wejściówki na targi oraz kartę VIP umożliwiającą dostęp do Dragon Lounge, a także będą mogły skorzystać z bezpłatnych autobusów kursujących pomiędzy hotelami a centrum wystawienniczym .

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie internetowej www.hktdc.com oraz w biurze HKTDC : tel. 22 830 0552, e-mail warsaw.consultant@hktdc.org.


Kalendarz targów w kwietniu


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z p. Anną Dowgiałło z warszawskiego biura HKTDC, tel: 48-(22)-830-0552, fax: 48-(22)-830-0711, email: warsaw.consultant@hktdc.org.

Załącznik: 

 

28 Luty 2012
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie