Powrót

Nabór na misję gospodarczą do Danii w dniach 19-23 czerwca 2012 r.


Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem misji gospodarczej do Danii, która odbędzie się w dniach 19-23 czerwca 2012 r.
 


Celem misji jest stworzenie możliwości nawiązania przez wielkopolskie przedsiębiorstwa bezpośredniego kontaktu z partnerami gospodarczymi oraz zwiększenie ich zdolności promocyjnych.

Szczególny nacisk położony będzie na zapoznanie się z duńskimi rozwiązaniami z zakresu wytwarzania i wykorzystywania energii z alternatywnych oraz odnawialnych źródeł.

Dania jest światowym liderem w zakresie ochrony klimatu. Jej sukces polega na zapewnieniu stałego wzrostu gospodarczego przy jednoczesnym zmniejszaniu uzależniania od paliw kopalnianych poprzez rozwój odnawialnych źródeł energii, co znacznie zmniejsza uciążliwość dla środowiska.

Misja organizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

Jednostki zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego, Oświadczenia o pomocy de minimis oraz Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa oraz ankietą ewaluacyjną, a następnie przesłanie wypełnionych dokumentów na adres e-mail: jakub.jackowski@umww.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, ul. Przemysłowa 46, do dnia 10 maja 2012 r., do godz. 13.00.

Formularz zgłoszeniowy i warunki uczestnictwa muszą być podpisane.

Dodatkowe informacje:
Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 626 62 50, e-mail: jakub.jackowski@umww.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

Dokumentacja zgłoszeniowa na stronie: www.wrpo.wielkopolskie.pl


Źródło informacji: www.wrpo.wielkopolskie.pl

26 Kwiecień 2012
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie