Powrót

Najnowsza oferta Wielkopolskiego Instytutu Jakości skierowana do przedsiębiorców.


Wielkopolskie Instytut Jakości (www.instytut.poznan.pl) przygotował nowe programy dla małych i średnich firm.


Pierwszy z nich to Superinkubator Hi-Tech (www.superinkubator.pl) skierowany do osób z pomysłem na innowacyjny i perspektywiczny biznes. Możliwe dokapitalizowanie to nawet 200 tys. Euro. Dodatkowo oferowane są także doradztwo i szkolenia. Preferowane branże to m. In. IT, e-biznes, teleinformatyka, biotechnologie, energia odnawialna oraz szkolenia i rozwój. Drugim projektem, który niebawem zadebiutuje jest portal O-cenione.pl (www.o-cenione.pl). Pomysł zrodził się z potrzeby przeprowadzenia profesjonalnych badań, na które stać będzie nie tylko korporacje, ale także małych przedsiębiorców. Dzięki O-cenione.pl będą oni mogli przeprowadzić badania konsumenckie oferowanych przez siebie towarów i usług w sposób łatwy, szybki, przystępny cenowo i w pełni profesjonalnie. Portal nie zapomina także o konsumentach, którzy mogą uzyskać aktualną i rzetelną informację o produktach i usługach. Wreszcie – Marka JUTRA (www.markajutra.pl) - portal, którego celem jest budowanie wspólnej oferty pod indywidualne zamówienia klienta. Ma aspiracje do bycia jednym z najlepszych wiarygodnych źródeł informacji o branży marketingowej i reklamowej. To także miejsce dla przedstawicieli nauki i osób fizycznych. Oficjalna premiera portalu odbędzie się na Międzynarodowych Targach Reklamy i poligrafii RemaDays 2013 w Warszawie, 6-9 lutego.

Szczegółów dotyczących możliwości korzystania z oferty Wielkopolskiego Instytutu Jakości można zapoznać się bliżej w:
Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.
Osoba do kontaktu: Juliusz Trojanowski
ul. Rynek 10/1, 62-200 Gniezno
Tel. 61 426 45 34

30 Styczeń 2013
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie