Powrót

Inwestycja „Tarasy Elizy” przy ulicy Orzeszkowej rozpoczęta!!!


Na przełomie marca i kwietnia 2014 roku ruszyła budowa mieszkań przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Gnieźnie. Inicjatorem przedsięwzięcia jest gnieźnieńska firma deweloperska M-DOM, której właścicielem jest Pan Stefan Płachtij.


Jak wynika z informacji udzielonych przez Urząd Miejski w Gnieźnie w dniu 30 stycznia 2013 roku w wyniku przetargu ustnego nieograniczonego Pan Płachtij nabył dwie działki zlokalizowane przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Gnieźnie o łącznej powierzchni 7.300 m2.

Inwestycja przewiduje wzniesienie dwóch bloków oferujących po 57 mieszkań. Dodatkowo w każdym z budynków mają znajdować się 2 lokale usługowe oraz w jednym 38 miejsc parkingowych!

W chwili obecnej trwają prace budowlane na jednej z dwóch działek. Zakończenie pierwszej części inwestycji zaplanowano na koniec września 2015 roku. Już wkrótce, na przełomie września – października 2014 roku na pozostałym obszarze ruszyć ma kolejna budowa, której finał przewiduje się dopiero w 2016 roku.

Firma deweloperska M-DOM informuje, iż inwestycja realizowana jest pod nazwą „Tarasy Elizy”.

Więcej informacji o trwającej inwestycji można uzyskać w siedzibie firmy M-DOM przy ulicy Czarnieckiego 1j w Gnieźnie lub pod numerem telefonu 604 265 125

18 Kwiecień 2014
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie