Powrót

Polsko-Kazachstańskie Forum biznesu


Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa przy wsparciu Ministerstwa Gospodarki zaprasza do udziału w Polsko-Kazachstańskim Forum Biznesowym z udziałem przedsiębiorców i administracji Szymknetu-Południowo-Kazachstański Obwód.


Forum odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2014 roku, rozpoczęcie o godzinie 9:30 w gmachu Ministerstwa Gospodarki ul. Pl. trzech Krzyży 3/5 w Warszawie. Przewidziane są również spotkania B2B (sala 111).

Administrację województwa reprezentować będzie zastępca wojewody Pan Tuyakbayev Saparbek Kurakbayevich. Specjalną Strefę Ekonomiczną w Szymkencie reprezentuje Pan Telgozy Marat. Uczestniczyć będą również przedsiębiorcy z Południowo-Kazachstańskiego obwodu z branży rolnej, farmaceutycznej, przemysłu lekkiego, maszynowego, meblarskiego, spożywczego i budowlanego.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: 22 630-97-82
Mail: pkihp@pkihp.pl
W temacie maila prosimy wpisać: Polsko-Kazachstańskie forum biznesowym 21.08.2014r.
Termin ostateczny zgłoszeń: 14 sierpnia 2014 r. do godziny 10:00.
WAŻNE! Prosimy o zabranie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość

W poniższych załącznikach program forum biznesowego i wykaz przedsiębiorstw z Kazachstanu.

  1. Program Forum
  2. Wykaz przedsiębiorstw z Kazachstanu

08 Sierpień 2014
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie