Powrót

Inwestycja „Tarasy Elizy” – część druga


Na przełomie marca i kwietnia 2014 roku firma deweloperska M-DOM Stefan Płachtij rozpoczęła inwestycję pod nazwą „Tarasy Elizy”. Jak wcześniej wspomniano w materiałach z kwietnia 2014 roku zamieszczonych w naszym serwisie inwestycja przy ulicy Orzeszkowej w Gnieźnie...

obejmuje wzniesienie dwóch czterokondygnacyjnych bloków po 57 mieszkań. 

W każdym z bloków zostanie wygospodarowana powierzchnia na 2 lokale usługowe. W jednym z bloków znajdować się będzie 38 miejsc parkingowych. Budynki przyjmą kształt litery „L” i będą swoim lustrzanym odbiciem. Warto przypomnieć, że teren na którym realizowana jest inwestycja należał wcześniej do Miasta Gniezna. Sprzedaż działek gnieźnieńskiej firmie deweloperskiej nastąpiła w skutek wygranego przetargu.

W chwili obecnej przy ulicy Orzeszkowej został już wzniesiony pierwszy budynek. Oddanie go do użytkowania zostało zaplanowane na koniec września 2015 roku i jest to jednoznaczne z zakończeniem pierwszego etapu inwestycji. Na przełomie września i października 2014 roku rozpoczęto prace budowlane związane z realizacją drugiej części przedsięwzięcia. Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie firmy deweloperskiej M-DOM większość mieszkań zlokalizowanych w pierwszym budynku jest już sprzedana lub zarezerwowana. Sprzedaż lokali usytuowanych w drugim budynku rozpocznie się już w styczniu 2015 roku. Mieszkania te zostaną oddane do użytkowania w sierpniu 2016 roku.

Rozkład mieszkań dostępny jest na stronie firmy M-DOM pod adresem www.mdom.com.pl

Więcej informacji na temat inwestycji „Tarasy Elizy” można uzyskać w siedzibie firmy M-DOM mieszczącej się przy ulicy Czarnieckiego 1j w Gnieźnie. Informacje udzielane są również pod numerem telefonu 604 265 125

09 Grudzień 2014
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie