Powrót

Misja gospodarcza polskich firm do Ałmaty, Karagandy i Astany


W dniach 8 – 15 lutego 2015 roku trwać będzie misja gospodarcza do Kazachstanu. Organizatorem jest Silesia Izba Handlowa. Spotkania dla polskich przedsiębiorców będą miały miejsce w trzech najważniejszych miastach: Ałmacie, Karangandzie i Astanie. 

Firmy zainteresowane eksportem, importem oraz inwestycjami zachęcamy do udziału.

Istnieje możliwość refundacji do 50% kosztów kwalifikowanych, związanych z udziałem w misji. Realna kwota do uzyskania w ramach pomocy de minimis oscyluje wokół 35 – 45% kosztów poniesionym z udziału w misji. Każda z firm/uczestników spotka się z lokalnymi firmami oraz z przedstawicielami lokalnej administracji.

Dlaczego warto wybrać się na misję do Kazachstanu:
Kazachstan jest członkiem Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej i główną, bezpieczną, bramą do rynku Federacji Rosyjskiej i Azji Centralnej.
Generuje wzrost pkb na poziomie 5-7% rocznie, wielkość inwestycji zagranicznych za 2013 r. – 129 mld dol.
Na terenie Kazachstanu jest wzmożony popyt wewnętrzny; łatwy dostęp do rynku rosyjskiego. Najwyższy – obok rosyjskiego - dochód PKB per capita spośród krajów WNP

Więcej informacji uzyskacie Państwo wchodząc na stronę www.scc.org.pl
lub
Silesia Chamber of Commerce Ltd.
Budynek Telewizji Wrocław
53-015 WROCŁAW
ul. Karkonoska 8
T: +4871 707 11 52
F: +4871 707 12 87
M: +48 729 405 473
e-mail: biuro@scc.org.pl
office@scc.org.pl

12 Grudzień 2014
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie