Powrót

Targi SBIE 2015 w Jeddah – Arabia Saudyjska


W dniach 11 – 14 maja 2015 roku odbędą się Targi SBIE 2015 w Jeddah, na których zorganizowany zostanie Polski Pawilon Promocyjny. 

Do udziału w targach zapraszane są firmy z branży budowlanej, materiałów budowlanych i wyposażeniowych, maszyn budowlanych, firmy z branży energetycznej i elektrycznej, budownictwa wodnego i specjalistycznego. Udział w targach zapowiedziała rekordowa ilość gości z całego świata.

Informacja na temat targów znajduje się na stronie internetowej www.sbie-arabia.com

Istnieje możliwość uzyskania – w ramach pomocy de minimis - refundacji do 50% kosztów kwalifikowanych, związanych z udziałem w targach SBIE 2015. Tym samym realna kwota do uzyskania tytułem refundacji oscyluje w okolicach 35 - 45% kosztów udziału. Wszystkim uczestnikom Polskiego Pawilonu Promocyjnego na SBIE 2015 pilotujemy procedurę pozyskiwania refundacji od etapu wypełniania wniosku do chwili rozliczenia projektu.

Wszystkie polskie firmy z powyższych branż, które zainteresowane są udziałem w Polskim Pawilonie Promocyjnym podczas targów proszone są kontakt na adres: biuro@scc.org.pl

05 Luty 2015
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie