Powrót

Konkurs „Mikroprzedsiębiorca Roku 2015”


Fundacja Kronenberga już po raz jedenasty organizuje konkurs o tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku”. Jego główne cele to: wspieranie przedsiębiorczości, zachęcenie do zakładania małych firm oraz wyróżnianie i promowanie dobrych przykładów działań gospodarczych


Do konkursu może przystąpić każdy przedsiębiorca, który zatrudnia mniej niż 10 pracowników, a jego roczny obrót nie przekracza 2 milionów euro.

W gronie 103 dotychczas nagrodzonych znalazły się przedsiębiorstwa o różnym charakterze działalności, np. Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley specjalizujące się w wydawaniu oryginalnych książek na czerpanym i zdobionym papierze czy firma Digital Core Design projektująca nowoczesne procesory i układy scalone.

W tegorocznej edycji kandydatury można zgłosić w trzech kategoriach podstawowych: SENIOR, PROGRES oraz START. Spośród nadesłanych zgłoszeń, kapituła przyzna również nagrodę w kategorii specjalnej – MŁODY BIZNES, skierowanej do mikroprzedsiębiorców, poniżej 30. roku życia. Pula nagród w konkursie wynosi 80.000 zł. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 kwietnia 2015r., a uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 23 czerwca 2015r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Pozostałe informacje związane z konkursem, w tym formularz zgłoszenia kandydatury, są dostępne na stronie organizatora: www.kronenberg.org.pl / Edukacja finansowa i przedsiębiorczość / Mikroprzedsiębiorca Roku.

 

źródło: www.kronenberg.org.pl

 

16 Marzec 2015
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie