Powrót

Prezentacje finalistów konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”


Już niebawem – w sobotę, 18 kwietnia 2015r., w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, firmy z powiatu gnieźnieńskiego odbiorą nagrody w VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”.


Patroni: Starosta Gnieźnieński oraz Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie.

Jednak już dziś przedstawiamy pierwszą grupę laureatów tegorocznej odsłony przedsięwzięcia.

W kategorii debiut gospodarczy kapituła konkursu, w skład której weszli przedstawiciele takich instytucji jak: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie, Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego, Federacja Konsumentów w Gnieźnie, Inspektorat ZUS w Gnieźnie, PKO Bank Polski oraz przedsiębiorcy – zdobywcy tytułu: Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości, wyróżniła dwie gnieźnieńskie firmy:

Z kolei w kategorii mikroprzedsiębiorstwo doceniono trzy podmioty:

Trzy firmy zostały również uhonorowane przez kapitułę konkursu w kategorii małe przedsiębiorstwo:

Ponadto, wśród laureatów VIII edycji przedsięwzięcia znalazło się jedno średnie przedsiębiorstwo – firma Henbud z Kłecka.

Najważniejsze i niezmienne cele przedsięwzięcia organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie to promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki. W VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015” docenionych zostało łącznie 19 firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa m. in.: inwestują we własny rozwój, tworzą miejsca pracy, sumiennie regulują wszelkie zobowiązania, nie naruszają obowiązujących norm i przepisów oraz stosują zasady etyki i uczciwej konkurencji.


pko logo


SPONSOR GENERALNY VIII EDYCJI KONKURSU – PKO BANK POLSKI


07 Kwiecień 2015
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie