Powrót

Targi wielobranżowe China Import and Export Fair 2008 w Kantonie
Targi Kantońskie to jedne z największych i najważniejszych targów wielobranżowych na świecie. Spośród wszystkich chińskich imprez targowych oferują najszerszy zakres branżowy i największą liczbę wystawców.

Tegoroczna jesienna edycja odbędzie się w trzech częściach: 15-19 i 24-28 października oraz 2-6 listopada, z podziałem na branże. Pierwsza część obejmuje produkty przemysłowe, m.in.: sprzęt AGD, elektronikę i komputery, lampy i oświetlenie, pojazdy i części zamienne, materiały budowlane. Druga część to dobra konsumpcyjne, podczas której prezentowane są m.in. artykuły codziennego użytku, środki czystości, akcesoria łazienkowe, meble, upominki, opakowania, zabawki, obrazy, artykuły ogrodowe. Z kolei w trzeciej części imprezy motywem przewodnim są: tekstylia i odzież, tkaniny, dywany i wykładziny, lekarstwa i produkty lecznicze, żywność, napoje, artykuły sportowo-rekreacyjne, papiernicze, wyposażenia biur.

Organizator wyjazdu – Centrum Informacji Gospodarczej z siedzibą w Warszawie, zaprasza zainteresowane podmioty do udziału w Chińskich Targach Importu i Exportu w charakterze zwiedzającego – w misji na targi. Oferta zawiera kompleksową organizację wyjazdu: pośrednictwo wizowe, przelot samolotem, przejazdy na terenie Chin, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, pobyt na targach, obsługę miejscowego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny.

Szczegółowe informacje:
Centrum Informacji Gospodarczej
ul. Mokotowska 4/6
00-641 Warszawa
tel. +48 22 875 09 00
tel. / fax +48 22 875 97 41
cig@cig-promocja.pl
www.cig-promocja.pl

09 Październik 2008
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie