Powrót

Spotkania kooperacyjne z zagranicznymi partnerami
Spotkania kooperacyjne z zagranicznymi partnerami - program "b2fair" w ramach XVIII Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T 2009 - Stuttgart (11-13.02.2009)

Europe Enterprise Network i firma Komfort Consulting serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych, organizowanych podczas XVIII Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T 2009 w Stuttgarcie. Koncepcja powiązania branżowych targów wystawienniczych z organizacją spotkań biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w danej branży zapewnia uczestnikom najbardziej efektywne wykorzystanie możliwości nawiązania kontaktów handlowych i kooperacyjnych z zagranicznymi partnerami, poprzez pozyskanie nowych zleceń, klientów, dostawców oraz transfer wiedzy.

Atrakcyjność międzynarodowych spotkań kooperacyjnych organizowanych podczas Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T 2009 podkreśla wysoce specjalistyczny charakter imprezy, skupiającej w jednym miejscu większość liczących się firm z tego segmentu rynku. Formuła spotkań kooperacyjnych „b2fair” organizowanych razem z targami należy w praktyce do najbardziej efektywnych, w których ponad połowa jej uczestników nawiązuje nowe kontakty handlowe i kooperacyjne. Oczekuje się, że w 2009 roku będzie ponad 700 wystawców z 40 krajów , a ponad 60 000 osób odwiedzi targi ( targi te odbywają się raz na 3 lata ) . Biorąc udział w spotkaniach kooperacyjnych, decydują się Państwo na zastosowanie jednego z najważniejszych instrumentów marketingowych dla osiągnięcia sukcesu w biznesie. Będzie to szansa, by poznać nowe technologie w Państwa branży, zawrzeć międzynarodowe kontakty oraz pozyskać dla swojej firmy nowych klientów, dostawców i kontrahentów.

Główne obszary tematyczne targów R+T 2009

 • żaluzje okienne i akcesoria
 • rolety zwijane i zasłony, skrzynki do rolet i akcesoria
 • markizy
 • tekstylia techniczne
 • okna i akcesoria okienne, okna dachowe
 • bramy i drzwi wraz z osprzętem
 • kraty i ogrodzenia
 • urządzenia napędowe i systemy sterowania
 • elektroniczne urządzenia zabezpieczające (systemy kontroli dostępu, zabezpieczenia antywłamaniowe, zabezpieczenie parkingów, szlabany, słupki itd.)
Koncepcja targowych spotkań kooperacyjnych „b2fair”

Koncepcja organizacji spotkań kooperacyjnych przy okazji odbywających się targów jest nowym zjawiskiem, zapoczątkowanym w 2004 roku. Bardzo dobre przyjęcie tej formuły i uznanie wśród uczestników spotkań kooperacyjnych spowodowało szybki rozwój tego sposobu pozyskiwania nowych klientów, dostawców i kontrahentów firm, osiągając poziom 7500 spotkań kooperacyjnych rocznie z uczestnictwem ponad 850 firm z różnych krajów. Dla obszaru tematycznego rolet, bram, osłon przeciwsłonecznych spotkania kooperacyjne będą organizowane po raz pierwszy.

Przedsiębiorstwa zainteresowane nawiązaniem współpracy będą mogły dokonać wyboru firm zagranicznych o wybranym profilu działalności spośród kilkuset przedsiębiorstw branżowych działających na rynku europejskim i rynkach światowych jeszcze przed rozpoczęciem targów.

Z wybranymi firmami będą zaaranżowane spotkania podczas trwania targów według następującej formuły:
 • Etap 1 : Wypełnienie przez Państwa formularza opisującego profil Państwa firmy oraz Państwa oczekiwania co do typu partnerów i charakteru współpracy jakiej Państwo poszukujecie , a następnie przesłanie go do organizatora „b2fair” celem rejestracji.
 • Etap 2 : Udostępnienie przez organizatora spotkań kooperacyjnych on-line szczegółowych informacji na temat firm uczestniczących w spotkaniach biznesowych
 • Etap 3 : Wskazanie przez Państwa firm z którymi chcielibyście nawiązać kontakt.
 • Etap 4 : Przygotowanie przez organizatora „b2fair” agendy spotkań z wybranymi przez Państwa firmami i przesłanie jej do Państwa przed rozpoczęciem targów.
 • Etap 5 : Spotkania na targach z wybranymi przez Państwa firmami zagranicznymi celem omówienia możliwości i charakteru współpracy. Spotkania są organizowane w ilości do 10-12 dziennie i każde trwa średnio około 30 minut .

Koszt uczestnictwa w spotkaniach kooperacyjnych wynosi 150 € netto i obejmuje :
 • wstęp na targi R+T Messe 2009 w dniach spotkań kooperacyjnych
 • udostępnienie sali spotkań kooperacyjnych
 • publikację informacji o Państwa firmie w katalogu on-line ( reklama Państwa firmy on_line do 6 miesięcy )
 • katalog wszystkich wystawców
 • możliwość tłumaczenia rozmów biznesowych ( język niemiecki, angielski , polski ) , jeżeli zachodzi taka potrzeba
 • kawa , napoje , przekąski na stoisku „b2fair”
 • katalog wszystkich uczestników spotkań „b2fair” podczas targów R+T 2009
Termin wysyłania zgłoszeń upływa 30 stycznia 2009.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniach „b2fair” jest rejestracja oraz dokonanie wpłaty Rejestracji możecie Państwo dokonać na stronie www.b2fair.com

Szczegółowych informacji na temat warunków uczestnictwa w spotkaniach kooperacyjnych „b2fair” udziela:

Komfort Consulting s.c. – partner programu „b2fair” w Polsce. tel. 0 691 56 57 56 , tel./faks 022 854 10 27
Zakres wsparcia : informacje ogólne, pomoc organizacyjna przy procedurze rejestracji , rezerwacji hotelu , pomoc językowa .

Więcej informacji: Komfort Consulting s.c.
tel.: +48 22 854 10 27; +48 691 56 57 56
biuro@komfortconsulting.eu
www.komfortconsulting.eu

19 Styczeń 2009
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie