Powrót

Europejskie dni pracy w Poznaniu
Samorząd Województwa Wielkopolskiego - Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu, w ramach sieci Europejskich Służb Zatrudnienia - EURES, w dniu 27 października 2009 roku zorganizuje po raz piąty Europejskie Dni Pracy - Poznań 2009, które są finansowane ze środków unijnych.

Europejskie Dni Pracy – Poznań 2009

27 października 2009 r. (wtorek)

Godz. 10.00-16.00 Międzynarodowe Targi Poznańskie

Europejskie Dni Pracy mają na celu aktywizację zawodową osób bezrobotnych i poszukujących pracy, w tym osób, które wróciły z zagranicy. Osoby poszukujące zatrudnienia będą miały szansę zapoznania się z ofertami pracy oraz warunkami życia i pracy za granicą, a także innymi ważnymi informacjami na temat mobilności w krajach Unii Europejskiej i EOG. Natomiast dla pracodawców będzie to możliwość zaprezentowania ofert pracy i przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami. Ponadto uczestnicy Tragów będą mieli możliwości wzięcia udziału w warsztatach m.in.: z zakresu autoprezentacji oraz zakładania działalności gospodarczej w kraju i za granica. Propozycje pracy oferowane podczas Europejskich Dni Pracy dostępne będą także na stronie www.wup.poznan.pl W Europejskich Dniach Pracy będą również uczestniczyć Doradcy EURES z Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Niemiec, Danii, Austrii oraz Irlandii.

13 Październik 2009
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie