Powrót

ANBUD i HAWA laureatami VIII edycji Programu Solidna Firma
Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje firmy jako najlepszych partnerów dla: konsumentów, innych podmiotów gospodarczych oraz dla instytucji państwowych. Podmioty uhonorowane certyfikatami potwierdzają swoją wiarygodność jako sumiennego płatnika oraz dobrego pracodawcy, a w czasie panującego kryzysu – udowadniają, że tylko rzetelność stanowi trwałą podstawę rozwoju.

Wśród 283 laureatów VIII edycji przedsięwzięcia znalazły się dwa przedsiębiorstwa z powiatu gnieźnieńskiego: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HAWA z siedzibą w Gnieźnie oraz ANBUD Firma Remontowo – Budowlana z siedzibą w Witkowie. Zostały one ocenione i zweryfikowane przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych, dobrowolnie poddały się uproszczonej, zewnętrznej analizie finansowej i w rezultacie uzyskały prestiżowy tytuł: „Solidnej Firmy” oraz zostały wpisane na listę Solidnych Firm.

ANBUD Firma Remontowo – Budowlana Andrzej Łykowski to firma z branży budowlanej oferująca m.in.: kompleksowe wykonawstwo obiektów handlowo-usługowych i produkcyjnych, kompleksową realizację obiektów budownictwa wielorodzinnego oraz jednorodzinnego, wykonawstwo wszelkich prac związanych z budową, rozbudową i przebudową instalacji elektrycznych, wodociągowych, kanalizacyjnych, telefonicznych i światłowodowych, wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych czy prace rozbiórkowo-wyburzeniowe. Natomiast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HAWA Jan Walczak to firma handlowo – usługowa, posiadająca sieć własnych stacji paliw i oferująca handel paliwami, w tym olejem napędowym. Zdobywcy certyfikatu „Solidna Firma 2009” z powiatu gnieźnieńskiego mają na swoim koncie szereg innych nagród, certyfikatów i wyróżnień, w tym byli laureatami konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.

23 Marzec 2010
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie