Powrót

Oferty nieruchomości z Powiatu Gnieźnieńskiego w Cannes


Powiat Gnieźnieński w dniach od 8 – 11 marca br. promował swoją bazę ofert nieruchomości (32 oferty) na stoisku Wielkopolski na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2011 odbywających się na Lazurowym Wybrzeżu w Cannes, we Francji.

Gnieźnieńską ofertę prezentowali przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, Miasta Gniezna oraz Powiatowego Centrum Obsługi Inwestora skupionego przy Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o

Udział przedstawicieli gnieźnieńskich instytucji w tych prestiżowych targach był możliwy dzięki zakwalifikowaniu się do projektu, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, pn. „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”. Projekt jest realizowany przy dofinansowaniu unijnym na poziomie 99% w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność Przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki.

Oprócz Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego do udziału w tegorocznych targach w MIPIM w Cannes zakwalifikowały się również: Miasto Śrem, Miasto Leszno, Miasto Jarocin, Gmina Stare Miasto oraz Powiat Szamotulski. Oferty nieruchomości z terenu Wielkopolski, poza Elektroniczną Bazą Ofert Inwestycyjnych Województwa Wielkopolskiego (www.eboi.umww.pl), prezentowali również przedstawiciele Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska.

Impreza w Cannes jest największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem wystawienniczym rynku nieruchomości na świecie. Według organizatorów MIPIM, w tegorocznej edycji targów uczestniczyło ok. 18 tys. akredytowanych uczestników oraz 4 tys. inwestorów z 85 krajów. Ekspozycje targowe były prezentowane na trzech piętrach Pałacu Festiwalowego oraz w kilku namiotach znajdujących się na promenadzie. Targom towarzyszyły liczne panele dyskusyjne oraz konferencje tematyczne.

14 Marzec 2011
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie