Powrót

Spotkanie z cyklu Unijna środa w Wielkopolsce - 23 marca 2011r.


Główny Punkt  Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich pracowników, na spotkanie poświęcone możliwościom inwestowania w kadry.

Osoby, które chcą zasięgnąć informacji nt. podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników, będą mogły skorzystać z wyszukiwarki www.inwestycjawkadry.pl, by od razu dobrać odpowiednią ofertę dla swojej firmy. Przedsiębiorcy dowiedzą się, jak szkolić, by zwiększyć konkurencyjność firmy i gdzie szukać szkoleń współfinansowanych z funduszy unijnych.

Spotkanie odbędzie się w środę 23 marca 2011r., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, przy ulicy Przemysłowej 46 (sala nr 009), w godz. 14.00 do 16.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy (on-line) dostępny na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, pod numerami telefonów (61) 626 61 93 lub (61) 626 61 92.

Spotkanie jest bezpłatne, a projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz przez budżet państwa.

16 Marzec 2011
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie