Powrót

Zaproszenie na konferencję „Flexicurity szansą na zrównoważony rozwój rynku pracy”


Flexicurity to nowoczesny model rynku pracy, który łączy dwa jego aspekty – elastyczność i bezpieczeństwo.  Flexicurity to kompleksowe podejście do potrzeb współczesnego rynku pracy, którego priorytetem jest z jednej strony uelastycznianie rynków pracy i organizacji pracy, a z drugiej zwiększanie bezpieczeństwa zatrudnienia i bezpieczeństwa socjalnego, przede wszystkim osób o słabszej pozycji na rynku pracy i spoza niego.

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu serdecznie zaprasza na konferencje rozpoczynające projekt „Flexicurity szansą na zrównoważony rozwój rynku pracy”, które odbędą się:

  • 20 października 2011 r. (czwartek) w godz. 10.00- 14.00 w klubie „Energetyk” w Koninie ul. Przemysłowa 3d

    oraz
     
  • 27 października 2011 r. (czwartek)w godz. 10.00- 14.00 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich (sala konferencyjna) w Kaliszu ul. Wodna 11-13.

Celem konferencji jest upowszechnienie koncepcji flexicurity wśród przedstawicieli pracodawców i pracowników przedsiębiorstw z subregionu konińskiego i kaliskiego oraz zainicjowanie publicznej dyskusji nad modelem flexicurity adekwatnym do potrzeb regionalnego rynku pracy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia można kierować drogą mailową na adres: monika.nowicka@irpoznan.pl, tel. 61 859 35 80 lub na fax: 61 852 13 16:

  • do dnia 14.10.2011r. w przypadku zamiaru udziału w konferencji w dniu 20 października 2011 w Koninie,
  • do dnia 21.10.2011r. w przypadku zamiaru udziału w konferencji w dniu 27 października 2011 w Kaliszu.


Załączniki:

źródło: www.flexicurityirpoznan.pl

12 Październik 2011
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie