Powrót

Zapraszamy na seminarium


Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców powiatu gnieźnieńskiego i wrzesińskiego na seminarium „Elastyczne formy zatrudnienia - korzyści dla pracodawców i pracowników” które odbędzie się 24 listopada 2011 (czwartek) w godz. 10.00- 14.00 w Domu Rzemiosła (sala konferencyjna) w Gnieźnie ul. Tumska 15.

Celem seminarium jest praktyczne wskazanie pracodawcom nietypowych rozwiązań dotyczących zatrudniania pracowników oraz zachęcenie do wdrożenia ich w życie w oparciu o polskieregulacjeprawne. Przedstawieniekorzyściwynikających z elastycznych form pracyzarównodlapracodawców, jak i samychpracowników. Pokazanie, jak z jednej strony zmniejszać koszty prowadzenia działalności gospodarczej, a z drugiej zwiększać satysfakcję pracowników.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY


Seminariumjestrealizowane w ramachprojektu „Flexicurity – szansą na zrównoważonyrozwójrynkupracy“ w ramachpoddziałania 8.1.3 POKL przezWielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu w partnerstwie z firmą Doradztwo Społeczne i Gospodarcze z Poznania.

Formularz zgłoszeniowy oraz program seminarium jest dostępny na stronie www.flexicurityirpoznan.pl

Więcej informacji na temat projektu udziela Monika Nowicka tel.61 859 35 80, mail: monika.nowicka@irpoznan.com.pl

Serdecznie zapraszamy
Kierownik Projektu
Bogumiła Frąckowiak

 

15 Listopad 2011
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie