Powrót

Konsorcjum Budowlane KB Anbud z Witkowa wśród Orłów Polskiego Budownictwa


Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”. 


Wśród nagrodzonych znalazł się reprezentant powiatu gnieźnieńskiego – „ANBUD Firma Remontowo-Budowlana, Andrzej Łykowski”.

Wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursu w kategorii „Budownictwo komercyjne, sportowe i użyteczności publicznej” jest wyrazem uznania dla działań firmy, które przyczyniają się do rozwoju nowoczesnego, bezpiecznego i konkurencyjnego budownictwa.

Konsorcjum Budowlane KB Anbud z siedzibą w Witkowie powstało na bazie zjednoczenia wspólnych wysiłków firm budowlanych Anbud, Elkom, Arkon, PRI Real-Bud Sp z o.o. Wieloletnie doświadczenie firm datujące się od 1988 roku zapewniają Konsorcjum realizację zadań związanych z kompleksowym wykonawstwem obiektów handlowo-usługowych wielko i średniopowierzchniowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą. KB Anbud dysponując nowoczesnym sprzętem transportowym i budowlanym oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą oferuje także kompleksową realizację wszelkich obiektów mieszkalnych wg projektów własnych lub powierzonych.

25 Listopad 2011
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie