Powrót

Przedsiębiorcy z Powiatu Gnieźnieńskiego mają bliżej do Berlina


Wspólne działania na rzecz postoju w Gnieźnie poiągu Intercity, relacji Trójmiasto Berlin uwieńczone zostały sukcesem.


Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. równolegle z Prezydentem Miasta Gniezna wystapił z apelem - prośbą do Prezesa PKP Intercity o ustanowienie stacji przystankowej w Gnieźnie pociagu zmierzającego bezpośrednio do Berlina.

Motywacją takiego wystąpienia było ułatwienie kontaktów gospodarczych przedsiębiorców z Powiatu Gnieźnieńskiego z ich niemieckimi partnerami. Na ręce prezesa GARG przyszła odpowiedź, która w pełni satysfakcjonuję nasze podjęte działanie.

 

16 Luty 2012
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie