Powrót

Orły w sieci


„Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” wzbogacił się o własny portal internetowy. Można na nim znaleźć wszelkie informacje o konkursie i wszystkich laureatach dotychczasowych siedmiu edycji. Będzie również można na bieżąco śledzić ciekawostki o ważnych wydarzeniach z działalności nagrodzonych firm.


Radości z tego faktu nie kryją patroni konkursu. Jak mówi Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak: „Konkurs po raz kolejny udowadnia, że jest możliwa współpraca na linii urząd – biznes. Osobiście cieszą mnie wszystkie małe i duże sukcesy naszych przedsiębiorców. A pomyślność naszych laureatów to bardziej zasobny powiat i lepsza kondycja społeczno – gospodarcza naszej małej ojczyzny”.

Stefan Pokładecki, Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości dodaje: „Zgodnie z obietnicą daną podczas tegorocznej gali stworzyliśmy i uruchomiliśmy specjalny portal internetowy dedykowany konkursowi i jego laureatom. Tym samym wzmacniamy markę samego konkursu, promujemy naszych przedsiębiorców pokazując, że w dzisiejszych czasach sukces w biznesie jest naprawdę możliwy”.

Specjalnie stworzona strona internetowa poświęcona konkursowi jest dostępna pod adresem: www.orzelprzedsiebiorczosci.pl. Można na niej znaleźć informacje m. in. o samym konkursie (o zasadach udziału, kategoriach i kryteriach ocen, nagrodach i historii konkursu), czy też dotychczasowych edycjach i nagrodzonych przedsiębiorstwach, w tym o zdobywcach prestiżowego tytułu: „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Z kolei w zakładce GALERIA dostępne są materiały filmowe i fotograficzne z gal finałowych oraz z wizytacji członków kapituły konkursu w siedzibach firm.

Serwis www.orzelprzedsiebiorczosci.pl to strona nie tylko o laureatach konkursu, ale i dla laureatów. Będą na niej zamieszczane bieżące informacje o naszych lokalnych liderach przedsiębiorczości: o ich planach, zamierzeniach, osiągnięciach czy sukcesach.

Natomiast już dziś zapraszamy do przeczytania wywiadu z panem Dariuszem Witkowskim - prezesem zarządu organu prowadzącego Językową Szkołę Podstawową Prymus w Gnieźnie, laureatem VII edycji konkursu w kategorii: debiut gospodarczy.

Mamy nadzieję, że portal poświęcony powiatowemu konkursowi gospodarczemu i jego laureatom zostanie pozytywnie przyjęty i oceniony, oraz że będzie sprawnym instrumentem promocji najlepszych podmiotów gospodarczych powiatu gnieźnieńskiego, upowszechniania pozytywnych wzorców oraz budowania prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki.
 

fot. Jerzy Andrzejewski,
archiwum Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
i Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie

20 Grudzień 2013




 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie