Powrót

Forum Gospodarcze Polska-Tunezja


Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan (WZPL) zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 29 – 30 maja 2014 roku.Strona tunezyjska zainteresowana jest współpracą z firmami z branży artykułów spożywczych, kosmetyków, lakierów samochodowych, mebli, odzieżowej oraz urządzeń z branży telekomunikacyjno – elektrycznej.
Należy zatem zgłaszać potrzeby Państwa firm, dotyczące branż, z którymi planują podjąć współpracę lub rozeznać możliwości podjęcia współpracy na adres: biuro@wzp.org.pl lub telefonicznie 61 657 60 51, gdyż skład delegacji tunezyjskiej uzależniony jest także od oczekiwań polskich przedsiębiorców.

Pierwszego dnia Forum, 29 maja, w Sali Herbowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, al. Niepodległości 18, Poznań odbędzie się konferencja, organizowana przez WZPL we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego. Udział w konferencji weźmie Jego Ekscelencja Slim Ben Jaafar, Ambasador Republiki Tunezyjskiej w Polsce.
Po zakończeniu konferencji, planowane są spotkania B2B.

Drugiego dnia, 30 maja, zaplanowano wizyty przedsiębiorców tunezyjskich w firmach polskich, zainteresowanych współpracą lub indywidualne spotkania w miejscach, ustalanych indywidulanie.

Zgłaszanie udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja należy kierować na adres: asystent@wzp.org.pl lub telefonicznie 61 657 60 51.

Termin zgłoszeń do 27 maja 2014 roku

07 Kwiecień 2014
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie