Powrót

Zaproszenie na spotkania biznesowe z Kantonem Schwyz


W dniu 22.09.14 roku w Gdańsku o godzinie 9:30-12:00 w Hotelu Fahrenheit przy ulicy Grodzkiej 19, 80-841 Gdańsk oraz w dniu 23.09.14 roku w Warszawie w godzinach 9:30-12:00 w Hotelu Radisson Blu Sobieski, na Placu Artura Zawiszy 1, 02-025 Warszawa odbędą się dwa spotkania biznesowe z Kantonem Schwyz. 


Udział w powyższych spotkaniach jest BEZPŁATNY.

Kanton Schwyz, któremu swoją nazwę zawdzięcza cała Szwajcaria, jest jednym z najatrakcyjniejszych regionów biznesowych na świecie. Innowacyjne przedsięwzięcia i nowe pomysły wspierane są przez przyjazną przedsiębiorcom politykę gospodarczą i jedne z najniższych obciążeń podatkowych w skali światowej.

Polskie firmy obecnie intensywnie odkrywają dla siebie Szwajcarię, dlatego zapraszamy serdecznie do udziału w jednym z organizowanych przez nas spotkań biznesowych w Gdańsku oraz w Warszawie, podczas których przedstawimy Państwu możliwości rozwoju Państwa firmy właśnie w Kantonie Schwyz.

W eleganckiej oprawie i kameralnej atmosferze dostarczymy Państwu cennych informacji o korzyściach wynikających z założenia spółki lub oddziału w Kantonie Schwyz i tym samym zapewnienie sobie lepszego dostępu do bogatego lokalnego rynku oraz renomowanego adresu dla podmiotów planujących ekspansję na rynki międzynarodowe.

Do udziału zapraszamy przede wszystkim właścicieli i prezesów firm z branż: Life Sciences (farmacja, chemia, sprzęt i technologie medyczne) oraz ICT (informatyka i telekomunikacja).

Zapraszamy również serdecznie zainteresowanych przedstawicieli innych sektorów.

Podczas spotkania chętnie odpowiemy na Państwa indywidualne pytania. Udział jest bezpłatny.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo tutaj: www.dreberis.com

Kontakt:
Agata Tomczak
Dyrektor Business Development
DREBERIS GmbH
Heinrich-Zille-Str. 2, 01219 Dresden
Tel.: 00 49 351 8626 4313
agata.tomczak@dreberis.com
www.dreberis.com

Jeśli interesujecie się Państwo rynkiem szwajcarskim, jednak nie możecie wziąć udziału w żadnym z w.w. spotkań, bardzo prosimy o kontakt mailowy z Panią Agatą Tomczak – zorganizujemy rozmowę w dogodniejszym miejscu (osobiście) lub terminie (także telefonicznie).

09 Wrzesień 2014
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie