Powrót

Targi spożywcze w Kopenhadze


Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kopenhadze zaprasza polskie firmy, które chciałyby wziąć udział w targach spożywczych Copenhagen Food Fair. Targi odbędą się w stolicy Danii w dniach 22-24.02.2015 r. Są to największe targi artykułów rolno-spożywczych w Skandynawii, które odbywają się co dwa lata.


Na ostatnich targach w 2013 r. wystawiało się 331 wystawców, a targi odwiedziło około 31 tys. osób. Na targach wystawiają się firmy działające w sektorze spożywczym, firmy cateringowe, hotele, restauracje pochodzące z całej Europy Północnej. Targi przeznaczone są dla producentów, hurtowników i pośredników artykułów rolno-spożywczych.

Więcej na temat tragów można znaleźć na stronie www.copenhagenfoodfair.dk

Na targach spożywczych Copenhagen Food Fair WPHI organizuje stoisko o powierzchni 18 m2 celem promowania polskiej branży spożywczej. Wydział oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnego udziału oraz zaprezentowania swoich produktów w następującym zakresie:

  • firma może oddelegować własnego przedstawiciela, który będzie reprezentował firmę na naszym stoisku wraz z promowanymi produktami i materiałami reklamowymi (firma ponosi wyłącznie koszty własnego dojazdu oraz zakwaterowania w czasie targów);
  • firma może przesłać swoje produkty i/lub materiały reklamowe w j.angielskim/niemieckim/duńskim, które zostaną wyeksponowane na naszym stoisku.

W przypadku zainteresowania lub/i dalszych pytań prosimy o kontakt z p. Anną Suchenek z Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Kopenhadze, e-mail: cph6@trade.gov.pl lub tel. +45 39 481 203.

21 Styczeń 2015
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie