Powrót

Misja gospodarcza do Ameryki Południowej


Silesia Chamber of Commerce rozpoczyna nabór firm polskich na misję gospodarczą do Boliwii, Chile i Peru, która odbędzie się w dniach 15 – 26 listopada 2015 roku. W trakcie misji do Ameryki Południowej odbędą się spotkania B2B (business to business) w La Paz, Santiago i w Limie.

Szczegóły programowe udziału w misji firm polskich do Boliwi, Chile i Peru oraz materiały zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie www.scc.org.pl

Istnieje możliwość uzyskania – w ramach pomocy de minimis - refundacji do 50% kosztów kwalifikowanych, związanych z udziałem w omawianej misji. Zgłoszonym uczestnikom pilotujemy procedurę pozyskiwania refundacji od etapu wypełniania wniosku do chwili rozliczenia projektu. Z uwagi na możliwość wyczerpania środków z MG w najbliższych tygodniach prosimy o przesyłanie zgłoszeń celem wypełnienia i złożenia wniosków o refundację w MG.

ORGANOZATOR:
Silesia Chamber of Commerce Ltd.
Budynek Telewizji Wrocław
53-015 WROCŁAW
ul. Karkonoska 8
Tel: +4871 707 11 52
Fax: +4871 707 12 87
Mob: +48 729 405 473
e-mail: biuro@scc.org.pl, office@scc.org.pl

03 Kwiecień 2015
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie