Powrót

Pierwszy Polski Jarmark Bożonarodzeniowy w Londynie
W dniach 16-18 listopada br. w centrum wystawienniczym Earl’s Court w Londynie, w ramach wystawy „Positively Poland” odbędzie się Pierwszy Polski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Impreza poświęcona jest promocji Polski w Wielkiej Brytanii, która jest obecnie czwartym największym partnerem handlowym naszego kraju.

W targach mogą wziąć udział firmy różnych branż, m. in. spożywczej, meblarskiej, produkujące wyroby artystyczne i rzemieślnicze, agencje nieruchomości, agencje turystyczne i inne, zainteresowane rozszerzeniem swojej działalności o obszar Zjednoczonego Królestwa, i chcące dotrzeć ze swoją ofertą do licznej rzeszy Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Przedsięwzięcie stanowi szansę dla polskich przedsiębiorstw i organizacji na zaistnienie na rynku brytyjskim Stwarza bowiem firmom okazję prezentacji i sprzedaży własnych wyrobów potencjalnym nabywcom-gościom imprezy, wprowadzenia na rynek nowych produktów i usług, a także znalezienia partnerów biznesowych.

Więcej informacji na temat Polskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz możliwości uczestnictwa w targach można znaleźć na stronie internetowej: www.positivelypoland.com

Paulina Kowalska

16 Sierpień 2007
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie