Powrót

Międzynarodowe Spotkania „CONTACT: Business Meetings”
W dniach 26-29 luty 2008r. w Lipsku odbędą się trzy imprezy targowe

Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły i Technologie "Z" przeznaczone dla branży samochodowej oraz przemysłu budowy maszyn i urządzeń, Branżowe Targi Przemysłowe Technik Produkcyjnych, Obrabiarek i Maszyn Specjalnych "intec" oraz wystawa surowców i maszyn do produkcji tworzyw sztucznych wykorzystywanych w sektorze budowy maszyn, przemyśle motoryzacyjnym oraz do produkcji nowoczesnych konstrukcji lekkich "rohima". Przedsięwzięcia te łączą w sobie nie tylko standardową ekspozycję wystawców, ale również giełdę kooperacyjną "CONTACT: Business Meetings", której głównym celem jest nawiązywanie nowych kontaktów handlowych pomiędzy wystawcami i odwiedzającymi targi jeszcze przed ich rozpoczęciem.

Spotkania przedsiębiorców, organizowane przez Centrum Informacji Europejskiej w Lipsku przy współpracy z Targami w Lipsku Sp. z .o., gromadzą co roku wielu niemieckich i międzynarodowych dostawców. Stanowią one optymalną platformę do pozyskiwania nowych kontaktów, prowadzenia dyskusji i nawiązywania kooperacji. W inicjatywie mogą wziąć udział producenci, handlowcy i usługodawcy w szczególności z branży: samochodowej, pojazdów mechanicznych, budowy maszyn, instalacji i narzędzi, tworzyw sztucznych. Uczestnikom giełdy oferowana jest m.in. publikacja profili firm w katalogu imprezy oraz prezentacja w internecie, wybór odpowiednich partnerów do rozmów, ich zaplanowanie, a także wsparcie tłumacza. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 grudnia 2007r.

Więcej informacji na temat targów oraz możliwości uczestnictwa w Międzynarodowych Rozmowach Kooperacyjnych "CONTACT: Business Meetings" można uzyskać na stronie internetowej www.contact-businessforum.com lub pod numerami telefonów: (0049) 341/1267 1323; (0049) 341/1267 1430.

Paulina Kowalska


04 Listopad 2007
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie