Powrót

Przedsiębiorcy z terenu powiatu nagrodzeni
Od ponad 14 lat Wielkopolski Instytut Jakości organizuje akcję konkursową "Wielkopolska Jakość", której głównym celem jest promocja przedsiębiorstw i instytucji, które na polu zarządzania przez jakość (TQM) osiągnęły znaczące sukcesy.

12 grudnia 2007r. w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów "Wielkopolska Jakość", w której udział wzięli: Wojewoda Wielkopolski - Piotr Florek, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego - Wojciech Jankowiak oraz: przedstawiciele władz administracji samorządowej z wielkopolski i województwa zachodniopomorskiego, pracownicy poznańskich uczelni wyższych, eksperci konkursu oraz zaproszeni goście. Wśród tegorocznych finalistów III edycji akcji znalazły się dwie organizację z terenu Gniezna: Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej "PIS" Spółka z o.o. oraz Firma AUTO SZAŁEK-SERWIS.

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej "PIS" Spółka z o.o., reprezentowane na uroczystości przez Prezesa Zarządu - Jerzego Bartkowskiego, zostało nagrodzone Certyfikatem "Wielkopolska Jakość" za wysoki standard i kompleksowość usług z zakresu wykonawstwa instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz za dbałość o satysfakcję klientów. Natomiast Jerzy Szałek, właściciel AUTO SZAŁEK-SERWIS, odebrał Certyfikat "Wielkopolska Jakość" za fachowość, dokładność i terminowość w realizacji usług z zakresu naprawy i obsługi pojazdów mechanicznych oraz blacharstwa i diagnostyki.

Natomiast 29 listopada br. dwunastu przedsiębiorstwom sektora MSP, z terenu całego kraju, nadane zostały tytuły "Lider Przedsiębiorczości roku 2007". Od 1994 roku nagroda corocznie przyznawane jest małym i średnim firmom, wyróżniającym się między innymi sposobem działania i dynamiką rozwoju. Na uroczystości w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie, z rąk wiceministra Adama Szejnfelda, statuetkę i dyplom odebrał m.in. Eugeniusz Pawlikowski - właściciel Zakładu Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO - TECH z Niechanowa. Firma została wyróżniona za osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności oraz dostosowanie firmy do funkcjonowania na zintegrowanym rynku europejskim.

Paulina Kowalska18 Grudzień 2007
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie