Powrót

Misja do Czech
Polska Izba Gospodarcza wraz z Konsulem Honorowym Republiki Czeskiej zapraszają przedsiębiorców z branży maszynowej

do udziału w misji gospodarczej do Pragi i Bratysławy połączonej z udziałem w Giełdzie Kooperacyjnej oraz odwiedzeniem Międzynarodowych Targów Inżynieryjnych w Nitrze na Słowacji.

Głównym celem Giełdy Kooperacyjnej, która odbędzie się w terminie 19-23.05.2008r., a organizowanej w ramach międzynarodowego projektu "Globar Cluster", jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązania osobistych kontaktów, które w przyszłości mogą przyczynić się do zawarcia kontraktów handlowych. Podczas wizyty uczestnicy wezmą udział w indywidualnych, wcześniej umówionych rozmowach z przedsiębiorcami z 13 krajów Unii Europejskiej tj.: Niemcy, Francja, Belgia, Włochy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania, Polska, Republika Czeska, Słowacja, Słowenia, Węgry, Estonia. Poza negocjacjami, pakiet dla przedsiębiorców obejmuje m.in.: publikację informacji o przedsiębiorstwie w katalogu oraz na stronie projektu: www.globalcluster.com, przesłanie katalogu z ofertami firm przed giełdą kooperacji celem wyboru partnerów do rozmów.

Termin zgłoszenia chęci udziału w przedsięwzięciu upływa 29 lutego br. Krótki termin deklaracji uczestnictwa w giełdzie kooperacyjnej jest podyktowany koniecznością wcześniejszego przygotowania spotkań z firmami dobranymi zgodnie z profilem działalności zainteresowanego przedsiębiorstwa.

Wszyscy zainteresowani wyjazdem więcej informacji nt. misji mogą uzyskać pod numerem tel.: 061 851 78 48 lub 061 851 78 49, fax: 061 851 78 28, e-mail: izba@pcc.org.pl lub b.paszkiewicz@pcc.org.pl

Paulina Kowalska

27 Luty 2008
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie