Powrót

Logtrans
Konińska Izba Gospodarcza w imieniu Izby Przemysłowo-Handlowej we Frankfurcie nad Odrą zaprasza

przedstawicieli Państwa firmy na VI MIĘDZYNARODOWE FORUM LOGISTYKI, TRANSPORTU I KOMUNIKACJI Z EUROPĄ WSCHODNIĄ "LOGTRANS", które odbędzie się w dniach 20-21 maja br. we Frankfurcie nad Odrą.

LOGRANS jest imprezą obowiązkową dla wszystkich osób związanych z branżą logistyczną w biznesie Wschód-Zachód. W centrum uwagi znajdują się wyzwania, które stawiają nowe rynki Europy Wschodniej i płynące z nich szanse. Międzynarodowe Forum kładzie główny nacisk na ruch komunikacyjny w kierunku Polski, Rosji, Białorusi i Ukrainy.

LOGRANS łączy efektywnie informację z komunikacją poprzez-fachowy program ze specjalistycznymi referatami, warsztaty, sympozja, forum dyskusyjne oraz giełdę kontaktów gospodarczych z udziałem przedsiębiorstw o charakterze międzynarodowym i fachową ofertę targową.

UCZESTNICY LOGTRANS:
Specjaliści z dziedziny:

  • usług logistycznych,
  • spedycji i transportu,
  • urzędy i administracje publiczne,
  • gospodarki, przemysłu i handlu załadunkowego,
  • izby i stowarzyszenia
szczegółowe informacje nt. imprezy znajdą Państwo na stronie www.messe-logtrans.de

Kontakt: Pani Anita Woźnicka
tel. 063 245 88 00
e-mail: sekretariat@kig.konin.pl

Firmy zainteresowane udziałem w imprezie prosimy o kontakt z biurem Konińskiej Izby Gospodardzej w celu odbioru biuletynów-zaproszeń.

Konińska Izba Gospodarcza
ul.Powstańców Wlkp. 16
62-510 Konin
tel.(63) 245-88-00
kig@kig.konin.pl

Krzysztof Gubański
Dyrektor Biura KIG


24 Kwiecień 2008
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie