Powrót

Wyróżnienie dla Powiatu Teltow – Fläming za inicjatywę i odwagę
Powiat Teltow - Fläming kolejny już raz został wyróżniony za aktywność na polu działalności gospodarczej. Organizatorem konkursu było Wschodnioniemieckie Stowarzyszenie Kas Oszczędnościowych oraz czasopismo SUPPERill.

Nagrody w konkursie zostały w tym roku wręczone po raz dwunasty. Zostały odznaczone firmy, instytucje i stowarzyszenia, które swoim postępowaniem reprezentują odważne i motywujące postawy. Nagrody zostały przyznane w następujących kategoriach: „przedsięwzięcia”, „samorządy” i „stowarzyszenia”, które to we wzorowy sposób starają się pokazywać potencjał innowacyjny swoich regionów. W tej kwestii swoim zaangażowaniem, które jest nieodzowne dla rozwoju Wschodnich Niemiec, wykazali się zarówno odnoszący sukces przedsiębiorcy, jak i przedstawiciele samorządów,a także przewodniczący związków. Nagrodę wręczono w dniu 25 listopada 2008 roku, podczas XII Konwentu Przedsiębiorców, w obecności 500 gości, w hotelu nad jeziorem Templin w Poczdamie.

Zwycięzca
Kraj Związkowy: Brandenburgia
Kategoria: samorządy
Powiat: Teltow- Flaeming

Źródło: www.osvonline.de
Podobny artykuł: www.teltow-flaeming.de


Autor zdjęć: Frank Ossenbrink

28 Listopad 2008
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie