Powrót

Zaproszenie na konferencje
W dniu 31 marca 2009 w Warszawie (budynek FOCUS, Sala Żółta, I piętro, ul. Armii Ludowej 26) odbędzie się konferencja: „Zarządzanie należnościami, zobowiązaniami i płatnościami. Najlepsze praktyki i strategie dla małych i średnich przedsiębiorstw”. Organizatorem przedsięwzięcia, którego głównym celem jest przedstawienie najważniejszych aspektów związanych z zarządzaniem należnościami jest dziennik Puls Biznesu.

Konferencja przeznaczona jest dla osób chcących pozyskać bądź pogłębić swoją wiedze w zakresie skutecznego zarządzania należnościami. W szczególności skierowana jest do: dyrektorów finansowych, głównych księgowych, biegłych rewidentów, jak również właścicieli małych i średnich firm. W trakcie konferencji przedstawione zostaną zagadnienia, które składają się na skuteczny model zarządzania należnościami w firmie. Kwestie teoretyczne zostaną uzupełnione omówieniem najlepszych praktyk związanych z egzekucją należności, zasad, jakimi należy się kierować w wyborze firmy windykacyjnej oraz aspektami prawnymi związanymi z windykacją.

Uczestnictwo w konferencji jest płatne. Szczegóły dotyczące udziału (formularz uczestnictwa, program, itp.) są dostępne na stronie internetowej: www.bonnierbusinesspolska.pb.pl.

Źródło: www.bonnierbusinesspolska.pb.pl20 Marzec 2009
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie