Poniedziałek, 23.7.2018

Udział w targach CeBIT 2011 w Hanowerze

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem udziału wielkopolskich przedsiębiorstw w największych w Europie targach oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii CeBIT 2011 w Hanowerze (Niemcy), które odbędą się w dniach 1 – 5 marca 2011 roku.

Udział w targach organizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

Celem udziału wielkopolskich przedsiębiorców w targach CeBIT jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami i zwiększenie ich zdolności promocyjnych.

Dodatkowych informacji udziela Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46 (pani Magdalena Noske, tel.: 61 65 80 735, e-mail: magdalena.noske@umww.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Regulamin uczestnictwa w targach i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.wrpo.wielkopolskie.pl,