Poniedziałek, 23.7.2018

Zainteresowani i bezrobotni, i przedsiębiorcy

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaprasza na Światowe Dni Innowacji organizowane w dniach 8 – 12 września 2008 roku.

Targi zostały zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy przy współpracy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości oraz Starostwa Powiatowego.

Celem targów jest umożliwienie zaprezentowania oferty przez pracodawców i poszukujących pracy – powiedział podczas otwarcia starosta Krzysztof Ostrowski. – Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, pozostaje więc mieć nadzieję, że i ta będzie równie udana.

W targach wzięło udział 58 firm z Gniezna i okolic oraz z Poznania, reprezentujących branżę budowlaną, elektryczną, piekarniczo-cukierniczą, gastronomiczną, hotelarską, produkcyjną, usługową, handlową, drogową i transportową, a także agencje zatrudnienia.

Swoje stoiska miały również szkoły językowe, Wojskowa Komenda Uzupełnień, Powiatowa Komenda Policji, Wojewódzki Urząd Pracy oraz punkt informacyjny ZUS, Urząd Skarbowy i punkt informacyjny WRPO.

Ewa Michalak