Niedziela, 19.8.2018

Przedsiębiorcy laureatami konkursu

Konkursy jakości to ważna inicjatywa, która pozwala zaprezentować opinii publicznej wiodące firmy w regionie.

W bazie wielkopolskich przedsiębiorstw godnych zaufania znalazły się kolejne firmy z terenu powiatu gnieźnieńskiego.

Laureatami IX edycji Regionalnego Konkursu Grand Prix Wielkopolski zostały:

• Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Hieronim Gośka,
  • "Eko - Okna" s.c.,
  • Gospodarstwo Rolno - Hodowlane Rajmund Gąsiorek,

W tegorocznej edycji konkursu Grand Prix Wielkopolski, której patronował Wojewoda Wielkopolski - Piotr Florek, rywalizowało ponad 80 przedsiębiorstw i organizacji z terenu całej Wielkopolski, a do ścisłego finału zakwalifikowano 47 firm, które zyskały największe zaufanie klientów i przeszły audyt Kapituły.

Organizacja i uczestnictwo w takich przedsięwzięciach to ważna i potrzebna inicjatywa bowiem pozwala zauważyć i docenić dokonania najlepszych oraz zmotywować do działania innych przedsiębiorców.

Paulina Kowalska